Pigi eemaldamine autolt

Pigi tekib auto välispindadele aasta ringselt, eriti rohkem tekib seda talvisel perioodil. Sellest kas auto pinnad on pigised saab aru käega katsudes, kui autokere tunudub käe all kare (justkui liivapaber) tuleks autole teostada pigi eemaldamine.

 

Sügis talvine periood on autode välispindadele kõige raskem aeg, teedele puistatakse suures koguses soola ning erinevaid kemikaale. Soolad ning kemikaalid on söövitava toimega ja töötavad auto välispindadel justkui liimina tõmmates enda külge mustuse, rauapuru ja liivaterakesed. Pikalt maha pesemata soolad ja kemikaalid kahjustavad auto värvkatet ning soodustavad metalli oksüdeerimist ehk roostetust.

 

Talvel autot pestes on eriti oluline teostada pigi eemaldamine, õigesti hooldatud aitavad ära hoida roostetuse tekkimise. Autot tuleks pesta talvisel perioodil vähemalt 1 kord kuus. Oleme loonud spetsiaalse teenuse – pigieemaldus pesu, mille käigus peseme auto põhjalikult sooladest, pigist ja muust mustusest puhtaks ning kaitseme kiirvahaga.

 

autopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas, pigi eemaldamine - kesklinnapesula.eeautopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas, pigi eemaldamine - kesklinnapesula.ee

 

Auto pesemine ja pigi eemaldamine annab parima tulemuse kasutades õigeid vahendeid ja töövõtteid ning aitab vältida uute kriimude ja püsivate kahjustuste tekkimist. Esmalt lähtuda pesuvahendite valikust, tugevalt soovituslik on vältida majapidamises kasutusel olevaid käsnu, lappe ning nõudepesu vahendit. Parima tulemuse saavutamiseks on soovituslik soetada koju korralik autopesu käsn, eelleotus vahend, mõni pH neutraalne autošampoon ning kuivatamiseks paar mikrofiiber lappi.

 

Alustuseks pese šampooniga puhtaks veljed, vali selleks eraldi käsn või veljepesuhari ja kasuta veljepesu vahendit. Auto veljed on üldjuhul kõige mustemad ning nende pesemisel esimesena väldid hiljem velgedelt tuleneva mustuse kokkupuudet puhta autokerega. Auto kere pesemisel alusta eelleotus vahendist. Eelleotus vahend aitab lahti leotada kinni jäänud mustuse. Peale põhjalikku leotust alusta kere šampoonipesuga. Kere pesemisel alusta katusest ning liigu sealt vastavalt allapoole. Kindlasti ära lase šampoonil auto kerel ära kuivada. Auto pesemisel proovi leida varjulisem koht, päike ja soe ilm kuivatavad autol oleva šampooni väga kiirest ära, mis jätavad hiljem autole kuivamisejäljed.

JÕE TÄNAV 4A, TALLINN.

Parkimismaja 1-korrusel.

+372 58102862 

Esmaspäev

10:00-17:00

Teisipäev

10:00-17:00

Kolmapäev

10:00-17:00

Neljapäev

10:00-17:00

Reede

10:00-17:00

Laupäev / Pühapäev

broneerige eelnevalt internetis / telefoni teel.

    Call Now ButtonVõtke ühendust!