Kuidas autot pesta?

Auto pesemine ja pigi eemaldamine annab parima tulemuse kasutades õigeid vahendeid ja töövõtteid ning aitab vältida uute kriimude ja püsivate kahjustuste tekkimist. Esmalt lähtuda pesuvahendite valikust, tugevalt soovituslik on vältida majapidamises kasutusel olevaid käsnu, lappe ning nõudepesu vahendit. Parima tulemuse saavutamiseks on soovituslik soetada koju korralik autopesu käsn, eelleotus vahend, mõni pH neutraalne autošampoon ning kuivatamiseks paar mikrofiiber lappi.

Alustuseks pese šampooniga puhtaks veljed, vali selleks eraldi käsn või veljepesuhari ja kasuta veljepesu vahendit. Auto veljed on üldjuhul kõige mustemad ning nende pesemisel esimesena väldid hiljem velgedelt tuleneva mustuse kokkupuudet puhta autokerega. Auto kere pesemisel alusta eelleotus vahendist. Eelleotus vahend aitab lahti leotada kinni jäänud mustuse. Peale põhjalikku leotust alusta kere šampoonipesuga. (NB! Kere pesemisel puhasta ämbris olev vesi ning lisa uus šampoon.) Kere pesemisel alusta katusest ning liigu sealt vastavalt allapoole. Kindlasti ära lase šampoonil auto kerel ära kuivada. Auto pesemisel proovi leida varjulisem koht, päike ja soe ilm kuivatavad autol oleva šampooni väga kiirest ära, mis jätavad hiljem autole kuivamisejäljed.

 

Pigi eemaldamine autolt

Pigi tekib auto välispindadele aasta ringselt, eriti rohkem tekib seda talvisel perioodil. Sellest kas auto pinnad on pigised saab aru käega katsudes, kui autokere tunudub käe all kare (justkui liivapaber) tuleks autole teostada pigi eemaldamine.

Sügis talvine periood on autode välispindadele kõige raskem aeg, sest teedele puistatakse suures koguses soola ning erinevaid kemikaale. Soolad ning kemikaalid on söövitava toimega, ja töötavad auto välispindadel justkui liimina tõmmates enda külge mustuse, rauapuru ja liivaterakesed. Pikalt maha pesemata soolad ja kemikaalid kahjustavad tugevalt auto värvkatet ning soodustavad metalli oksüdeerimist ehk roostetust.

Talvel autot pestes on eriti oluline teostada pigi eemaldamine, õigesti hooldatud auto lakkvärvi pinnad on kaitstud ning ei lase tekkida roostetust. Autot tuleks pesta talvisel perioodil vähemalt 1 kord kuus. Töödelda auto uksetihendid kerge silikooniga, et nad kinni ei külmuks ning lukuavad sulatus vahendiga. Parima tulemuse saavutamiseks oleme loonud spetsiaalse teenuse – “Pigieemaldus pesu”, mille käigus teostame kõik eelnimetatu, peseme auto põhjalikult sooladest, pigist ja muust mustusest puhtaks ning kaitseme kiirvahaga.

 

Hästi hoitud auto säilitab kõrget turuhinda

Auto kui liikumisvahendi peale raha kulutamine võib tunduda inimeste jaoks justkui raha raiskamine, omast kogemusest võime öelda, et tegelikult on see just nipp, mille abil on võimalik auto eest küsitavat müügihinda üsna väikeste kulutustega märkimisväärselt tõsta. Väliselt ja sisemiselt hästi hooldatud ning hea väljanägemisega sõidukite hind järelturul on märkimisväärselt kõrgem, auto leiab kordades kiiremini uue omaniku ning näeb järjepidevalt esinduslik ja hoolitsetud välja.

 

autopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas, pigi eemaldamine - kesklinnapesula.eeautopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas, pigi eemaldamine - kesklinnapesula.ee

 

Kesklinna Autopesula

Soovime pakkuda kõikidele sõiduki omanikele mõistlike hindadega auto sise ja välispindade hooldus, töötlus ning kaitseteenuseid. Pakume laias valikus teenuseid – keraamiline vaha, klaasivaha, keraamiline kaitse, salongi keemiline puhastus, läigestav poleerimine, taastav poleerimine, süva poleerimine, sisepuhastus, välispesumootoripesu, nahahooldus, müügiks ettevalmistamine. Kasutame oma töös juhtivate autopesu brändide tooteid – Gyeon Quartz, Chemical Guys, Auto Finesse. Tuleme alati kliendi soovidele vastu ning oleme valmis teostama erinevaid hinnakirja väliseid pesu, töötlus või kaitseteenuseid. Tule meile külla aadressil Harjumaa, Tallinn, Jõe tänav 4A.

Oleme avatud

Esmaspäev

09:00-18:00

Teisipäev

09:00-18:00

Kolmapäev

09:00-18:00

Neljapäev

09:00-18:00

Reede

09:00-18:00

Laupäev / Pühapäev

broneerige eelnevalt internetis / telefoni teel.

58102862 / info@kesklinnapesula.ee

Kirjuta meile!

kesklinnapesula