Auto keemiline puhastus

 

NB! COVID-19 leviku tõkestamiseks!

 

Seoses viiruse leviku tõkestamisega lõime osooni baasil uue teenuse salongi desinfitseerimiseks.

 

✘ Eemalduvad ebameeldivad lõhnad;
✘ Surevad bakterid ja viirused (kroonaviirus COVID19, SARS)
✘ Eemalduvad hallituse ja seene eosed
✘ Hävivad tolmulestad – allergia põhjustajad
✘ Õhust eemalduvad orgaanilised ühendid ning õhk neutraliseerub

 

✘ Osoneerimine on õhu keskkonnasäästlik tehnoloogia, mis põhineb gaasilise osooni oksüdandi kasutamisel.

 

✘ Tegemist on väga efektiivse ja tugeva toimelise töötlusega. Osooniga saame puhastada ka kõik vahed, avad kuhu ei ole võimalik puhastusvahendiga pääseda.

 

Osoneerimine on ohutu protsess inimestele ja loomadele.

 

✘ Töö kestvus ~ 1-tund.
✘ https://https://carservit.com/broneeri/160#step1 / +372 58102862

 

Mis asi on auto keemiline puhastus?

Auto keemiline puhastus ehk auto salongi märgpesu on kõige efektiivsem ja võimalus vabaneda häirivatest plekkidest, ebameeldivast lõhnast, bakteritest ja üldiselt mustusest. Ajapikku kogunenud tolm, mustus ja bakterid tungivad riide pooridesse ning kiududes, mida ei ole võimalik ainult tolmuimeja abil eemaldada. Täieliku keemilise puhastuse käigus puhastame kõik detailid – istmed, põrand, uksepolstrid, jalamatid, pagasiruum. Peale keemilist kuivatame auto põhjalikult soojendusega ruumis, et kõik pinnad ilusti ära kuivaksid ning salongi ei jääks niiskust.

 

Miks keemiline puhastus?

Jalanõudega sisse toodud bakterid, soolad ja mustus ning niiske kliima soodustavad bakterite ja hallituse paljunemist auto jalamattidel ning sisepindadel. Keemiline puhastus on väga tõhus töötlus, mis aitab desinfitseerida ning eemaldada kõik võimalikud bakterid, mustuse ja soolad. Keemiline puhastust on soovitatav teha vähemalt kord 1-2 aasta jooksul, et tagada püsivalt puhas ja steriilne salong.

 

Salongi keemiline puhastus - BMW X5Auto keemiline puhastus - https://kesklinnapesula.ee/auto-keemiline-puhastus/

 

Auto salongi kaitsmine

Peale auto sisepindade hooldamist on soovituslik tekstiil interjööri pinnad kaitsta riidekaitsega, mis annab riidest pindadele hüdrofoobsed omadused, kaitseb plekkide eest, hoiab tekstiil pinnad püsivalt puhtad ning ilusad. Poolnahk ja nahk sisudega autodele on soovituslik kaitsta pinnad nahahooldus kreemiga, mis oma korda muudab nahksisu pehmeks, elastseks ning kaitseb mõranemise eest. Lisaks aitavad nahahooldus vahendid puhastada määrdunud istmeid, interjööri detaile ja muuta need säravaks ning välimuselt justkui uueks.

 

Kesklinna Autopesula

Soovime pakkuda kõikidele sõiduki omanikele mõistlike hindadega auto sise ja välispindade hooldus, töötlus ning kaitseteenuseid. Pakume laias valikus teenuseid – keraamiline vaha, klaasivaha, keraamiline kaitse, salongi keemiline puhastus, läigestav poleerimine, taastav poleerimine, süva poleerimine, sisepuhastus, välispesu, pigipesu, mootoripesu, nahahooldus, müügiks ettevalmistamine. Kasutame oma töös juhtivate autopesu brändide tooteid – Gyeon Quartz, Chemical Guys, Auto Finesse. Tuleme alati kliendi soovidele vastu ning oleme valmis teostama erinevaid hinnakirja väliseid pesu, töötlus või kaitseteenuseid. Tule meile külla aadressil Harjumaa, Tallinn, Jõe tänav 4A. Tagame oma klientidele alati parima soovitud tulemuse võimalikult tasukohaste hindadega. Aastatepikkune kogemus näitab, et meie pestud ja hooldatud sõidukitel on järelturul suur nõudlus ning keskmisest kõrgem turuhind.

Oleme avatud

Esmaspäev

09:00-18:00

Teisipäev

09:00-18:00

Kolmapäev

09:00-18:00

Neljapäev

09:00-18:00

Reede

09:00-18:00

Laupäev / Pühapäev

broneerige eelnevalt internetis / telefoni teel.

58102862 / info@kesklinnapesula.ee

Kirjuta meile!

kesklinnapesula