Šampoonipesu – 15€

Šampoonipesu sobib hästi kui eesmärgiks on saada autolt suurem muda ja mustus maha, orienteeruv tööaeg – 30 minutit.


Välispesu – 25€

Põhjalik käsipesu ning kuivatamine välispindadele, töö käigus eemaldame ka pidrutamisest tekkinud tolmu, peseme väliselt klaasid ning kanname rehvidele läike. Orienteeruv tööaeg – 60 minutit.

Kui suvel jätab pigi kerele silmaga nähtavad täpid, siis talvel kisuvad nael ja lamellrehvid pigi ning tänavatele puistatud soola välja ja nii tekibki autole ühtlane söövitav kiht. Liimina autole kleepunud pigi ja soola keemiline segu tekitab isegi uutele sõidukitele roostet.


Sisepuhastus – 25€ 

Sisepuhastuse käigus puhastame ning värskendame spetsiaalsete vahenditega salongi detailid. Eemaldame jalamattidele, istmevahedesse ning pagasiruumi kogunenud mustuse. Orienteeruv tööaeg – 60 minutit. Salongi desinfitseerimiseks ja sügavate plekkide eemaldamiseks on sobilik keemiline puhastus, keemilist puhastust on võimalik tellida ka valitud detailidele, näiteks pagasiruumile või juhiistmele.


Sisepuhastus + välispesu – 40€ 

Eelleotus, pigileotus, šampoonipesu, velgede süvapuhastus, uksevahede pesu, põrandamattide puhastamine, kuivatamine mikrokiudrätiku ja suruõhuga, rehvide läigestamine, salongi ja pagasiruumi puhastamine tolmuimejaga, klaas-, plast- ja nahkpindade puhastamine,


Pigieemaldus pesu – 40€

Pigi tekib auto välispindadele aasta ringselt, eriti rohkem tekib seda talvisel perioodil. Soolad ning kemikaalid on söövitava toimega, ja töötavad auto välispindadel justkui liimina tõmmates enda külge mustuse, rauapuru ja liivaterakesed. Pikalt maha pesemata soolad ja kemikaalid kahjustavad tugevalt auto värvkatet ning soodustavad metalli oksüdeerimist ehk roostetust. Sellest kas auto pinnad on pigised saab aru käega katsudes, kui autokere tunudub käe all kare. Pigi tekib auto välispindadele aastaringselt, soovituslik oleks autole teha pigieemaldus sügis-talvisel perioodil korra kuus ning suvisel perioodil korra kahe kuu jooksul.

Loe meie blogi postitustPigieemaldamisest.


Auto keemiline puhastus

Ajapikku muutub autosalong tolmuseks, mustaks ning määrdub. Tolm ja mustus sööbivad tekstiili pooridesse ning bakterid hakkavad auto salongis vuhama. Keemiline puhastus ehk salongi märgpesu on niiöelda salongi suurpuhastus, mida on soovituslik teha kord aastas. Keemiline puhastus aitab vabaneda püsivatest plekkidest, bakteritest, üldisest mustusest, hallitusest ning puhastada pooridesse ning kiududesse kogunenud mustusest. Keemilist puhastust teostatakse kõikidele salongi tüüpidele (nahk, poolnahk ning riidest sisu)

Loe meie blogi postitust – Auto keemilisest puhastusest.

Keemilist puhastust on võimalik tellida ka valitud detailidele, näiteks pagasiruumile või juhiistmele. Soovi korral võtke meiega kindlasti ühendust.


Auto vahatamine / välispindade kaitsmine – al. 100€

Auto vaha tekitab sõidukile hüdrofoobsed omadused, mis kaitsevad keemiliste ühendite sattumise eest auto lakile ning ei lase abrasiivosakestel värvipinda kahjustada. Kaitseme sõiduki välispinnad korrosiooni ehk roostetuse, keemiliste ühendite (sool, pigi) ning mehaaniliste vigastuste (kriimustuste, täkete) eest. Loe meie blogi postitustAuto vahatamisest.

  • Auto lakkvärv on kaitstud happevihmade, söövitavate linnu väljaheidete, soola, pigi ning UV-kiirguse eest.
  • Tugevam pori, pigi ja mustus tuleb isegi selvepesulas pesemisel auto kerel lihtsalt maha.
  • Sõiduk on kaitstud väiksemate kriimustuste tekkomise eest.
  • Pigileotus, kemikaalid ei riku vaha auto pinnal.

Klaaside vahatamine – 60€

Klaasivaha tekitab sõiduki klaasidele hüdrofoobsed omadused – vihmase ilma puhul jookseb vesi klaasidelt mugavalt maha, talvisel ajal on klaaside puhastamine lihtsustatud.


Auto poleerimine / välispindade taastamine – al. 135€ 

Vastavalt soovitud tulemusele taastame sõiduki esmase sära, eemaldame värvipinnalt kerelt mikropraod, tuhmunud värvi, lindude väljaheited, putukate jäänused, kriimustused ning täkked. Peale sõiduki poleerimist hea tulemuse säilitamiseks aitab välispinnad kaitsta autovaha. Sõltuvalt sõiduki pinna seisukorrast ning soovitud tulemusest koostame Teile personaalse pakkumise. Loe meie blogi postitust – Auto poleerimisest.

 

autopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas - kesklinnapesula.ee

autopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas - kesklinnapesula.ee


Salongi nahahooldus – 60€

Hästi hoolitsetud nahkpind säilitab elastsuse, ei lase nahal mureneda ning aitab vältida volte ja kortse. Kuna auto on pidevalt liikumises kogunevad bakterid, tolm ja liiv nahkistmete õmblustesse. Nahkpindade puhastamiseks ning hooldamiseks puhastame nahkpinnad spetsiaalse puhastusvahendiga ning kaitseme nahahooldus kreemiga. Peale töötlust muutub nahkpind elastseks ning põhjalikult puhtaks.


Sõiduki müügiks ettevalmistamine – 110€

Ettevalmistuse käigus puhastame ja kaitseme sõiduki välispinnad. Puhastame, värskendame ning hooldame salongi sisepinnad. Peale ettevalmistust on sõiduk koheselt müügi valmis.

Soovi korral pakume profesionaalset auto pildistamise teenust väga mõistliku hinnaga.


Velgede puhastamine – 20€

Veljepesu spetsiaalse keemia ning veljepesu harjaga.


Teenused

Teostame laias valikus autopesu teenuseid – pigieemaldamine, auto keemiline puhastus, salongi nahahooldus, mootoripesu, salongi sisepuhastus, välispesu, ning iluravitöidauto vahatamine, auto poleerimine, auto müügiks ettevalmistamine. Tuleme Teie soovidele alati vastu ning oleme alati valmis teostama hinnakirja väliseid töid ning töötama väljaspool lahtioleku aega. Küsi julgelt, leiame lahenduse igale probleemile.

Välispindade töötlemisel kasutame pH neutraalseid šampoone ja mitte abrasiivseid autopesu vahendeid, mis ei kahjusta auto lakkvärvi. Salongi pindade puhastamisel saavad värskenduse ning desinfitseeriva puhastus kõik detailid. Autopesu brändidest on meil esindatud – Gyeon QuartzChemical GuysAuto Finesse.

Oleme avatud

Esmaspäev

09:00-18:00

Teisipäev

09:00-18:00

Kolmapäev

09:00-18:00

Neljapäev

09:00-18:00

Reede

09:00-18:00

Laupäev / Pühapäev

broneerige eelnevalt internetis / telefoni teel.

58102862 / info@kesklinnapesula.ee

kesklinnapesula