Auto poleerimine

Auto poleerimine võimaldab taastada sõiduki esmase sära ning annab autole erakordse läike. Poleerimise käigus on võimalik eemaldada sõiduki kerelt mikropraod, tuhmunud värvi, kapotile tekkinude lindude välja heited, putukate jäänused, kriimustused ning muud iluvead, mis ei ole läbinud auto läkikihti. Sõltuvalt sõiduki värvkatte olukorrast ja soovitud tulemusest poleeritakse välispinnad poleerimismasina ja vastava poleermispastaga üle.

 

Tähtis teada! Poleerimiste arv on piiratud 2-4 korrani auto kohta, kuna ühe poleerimisega käigus kulub 10-20 mikronit lakkvärvi. Tehase poolt värvitud lakkvärvi kihi paksus on sõltuvalt autost 80 kuni 130 mikronit.

 

autopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas - kesklinnapesula.ee

autopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas - kesklinnapesula.ee

 

Milline auto poleerimine valida?

Sõltuvalt sõiduki pinna seisukorrast teostatakse kolme tüüpi poleerimistöid, sõltuvalt töö põhjalikkusest saab ka eeldada tulemusi.

 

Läigestav poleerimine

(Keskmine tööhind – 135€)

Autokere läigestavat poleerimist tehakse regulaarselt, et hoida sõiduki välispinnad heas seisukorras. Läigestav poleerimine aitab täita mikrokriimustused ning tekiktab välispindadele kaitsva kile. (1-astmeline auto poleermine eemaldab laki pinnale tekkinud mikrokriimustused ning väiksemad kahjustused nagu lindude välja heited, putuka jäänused, hologrammid ja väiksemaid ämblikuvõrgu taolised kriimustused.)

 

Taastav poleerimine

(Keskmine tööhind – 250€)

Autokere taastav poleerimine on veidi põhjalikum töö mille käigus eemaldatakse põhjalikumad kriimud, hologrammid, sõiduki välispind omastab läike ning näeb välja parem kui uuel autol. (2-astmeline auto poleerimine, mille eesmärgiks on eemaldada sügavmad kriimud, jäljed, värvkattele tekkinud kriimud, hologrammid ning tuhmunud värv. Auto välispind omandab sügava tooni, sära ning näeb välja justukui uus.

 

Süva poleerimine

(Keskmine tööhind – 400€)

Autokere süva poleerimine on kõige põhjalikum välispindade töötlus viis, välis pindadelt eemaldatakse kõik iluvead, mis ei ole läbinud sõiduki lakikihti. Auto süva poleerimiseks peab lakikihi paksus olema vähemalt 85 mikronit. (3-astmeline auto poleerimine on kõige põhjalikum poleermise viis. Abrasiivne poleerimis tehnika aitab eemaldada enamus kriimustused ja täita värvi ebatasasused. Auto välispind muutub peegel siledaks ning näeb välja parem kui uuel sõidukil.)

 

Auto vahatamine

Peale sõiduki poleerimist parima tulemuse säilitamiseks aitab välispinnad kaitsta keemiliste ühendite ja füüsiliste kahjustuste eest auto vahatamine või keraamiline kaitsmine. Auto vahtamine on efektiivseim viis auto kaitsmisel, vaha muudab sõiduki välispinnad kirkas ning kaitseb värvkatet väliste tegurite eest. Sõiduki lakikiht omastab hüdrofoobsed omadused, auto püsib kaua puhtana ning säilitab kõrget turuhinda tänu heale väljanägemisele.

 

Vahatatud auto eelised:

  • Auto lakkvärv on kaitstud happevihmade, söövitavate linnu väljaheidete, soola, pigi ning UV-kiirguse eest.
  • Tugevam pori, pigi ja mustus tuleb isegi selvepesulas pesemisel auto kerel lihtsalt maha.
  • Sõiduk on kaitstud väiksemate kriimustuste tekkmise eest.
  • Pigileotus, kemikaalid ei riku vaha auto pinnal.

 

Kesklinna Autopesula

Soovime pakkuda kõikidele sõiduki omanikele mõistlike hindadega auto sise ja välispindade hooldus, töötlus ning kaitseteenuseid. Pakume laias valikus teenuseid – keraamiline vaha, klaasivaha, keraamiline kaitse, salongi keemiline puhastus, läigestav poleerimine, taastav poleerimine, süva poleerimine, sisepuhastus, välispesu, pigipesu, mootoripesu, nahahooldus, müügiks ettevalmistamine. Kasutame oma töös juhtivate autopesu brändide tooteid – Gyeon Quartz, Chemical Guys, Auto Finesse. Tuleme alati kliendi soovidele vastu ning oleme valmis teostama erinevaid hinnakirja väliseid pesu, töötlus või kaitseteenuseid. Tule meile külla aadressil Harjumaa, Tallinn, Jõe tänav 4A.

Oleme avatud

Esmaspäev

09:00-18:30

Teisipäev

09:00-18:30

Kolmapäev

09:00-18:30

Neljapäev

09:00-18:30

Reede

09:00-18:30

Laupäev / Pühapäev

11:00-13:00

broneerige eelnevalt internetis / telefoni teel.

58102862 / info@kesklinnapesula.ee

Kirjuta meile!

kesklinnapesula