Auto poleerimine

 

Auto poleerimise eesmärk

Poleerimise eesmärgiks on parandada auto väliseid töödeldavaid pindu, eemaldada – värvi kahjustusi, kriimustusi, täkse. Auto poleerimine võimaldab taastada sõiduki esmase sära ning muuta tuhmunud värvi uuesti kirkaks. Lisaks on poleerimise käigus võimalik eemaldada sõiduki kerelt mikropragusi, lindude välja heite jälgi, putukate jäänuseid.

 

Peale poleerimist on soovituslik kanda töödeldud pindadele kaitsva kihina ka auto vaha. 

Auto vahatamise eesmärgiks on luua pindadele kaitsev kiht, mis aitab ära hoida uute kriimustuste tekkimisest ning hoiab värvi ilusana.

 

Loe lisaks auto vahatamine.

 

Küsimused: info@kesklinnapesula.ee / +372 58102862


Läigestav poleerimine

Autokere läigestavat poleerimist tehakse regulaarselt, et hoida sõiduki välispinnad heas seisukorras. Läigestav poleerimine aitab täita mikrokriimustused ning tekiktab välispindadele kaitsva kile. (1-astmeline auto poleermine – eemaldab laki pinnale tekkinud mikrokriimustused ning väiksemad kahjustused nagu lindude välja heited, putuka jäänused, hologrammid ja väiksemaid ämblikuvõrgu taolised kriimustused.)


Taastav poleerimine

Autokere taastav poleerimine on veidi põhjalikum töö mille käigus eemaldatakse põhjalikumad kriimud, hologrammid. Sõiduki välispind omastab läike (2-astmeline auto poleerimine – mille eesmärgiks on eemaldada sügavamad kriimud, värvkattele tekkinud kriimud, hologrammid ning lüüa läikima tuhmunud värv.) Auto välispind omandab sügava tooni, sära.


Süva poleerimine

Autokere süva poleerimine on kõige põhjalikum välispindade töötlus viis, välispindadelt eemaldatakse kõik iluvead, mis ei ole läbinud sõiduki lakikihti (3-astmeline auto poleerimine – kõige põhjalikum poleermise viis.) Abrasiivne poleerimistehnika aitab eemaldada kõik kriimustused ning täidab värvi ebatasasused. Auto välispind muutub peegel siledaks ning näeb välja parem kui uuel sõidukil.)


  • Erinevaid teenuseid on võimalik kombineerida, võtke meiega ühendust.
  • NB! Palun eemaldage autost isiklikud asjad enne pesusse toomist.
  • Garantii kõikidele teenustele kehtib kuni sõiduk on pesulast lahkunud (hilisemaid pretensioone ei rahuldata)
  • Kui sõidukil esineb tehnilisi probleeme tuleb sellest meie töötajaid eelnevalt informeerida. (hilisemaid pretensioone ei rahuldata)
  • Kui teil on teenuse osas erisoove palun teavitage sellest meie töötajaid eelnevalt.
  • Eriti määrdunud sõidukite puhul võib lisanduda lisatasu.


JÕE TÄNAV 4A, TALLINN.

Parkimismaja 1-korrusel.

+372 58102862 

Esmaspäev

10:00-17:00

Teisipäev

10:00-17:00

Kolmapäev

10:00-17:00

Neljapäev

10:00-17:00

Reede

10:00-17:00

Laupäev / Pühapäev

broneerige eelnevalt internetis / telefoni teel.

    Call Now ButtonVõtke ühendust!