Auto vahatamine & värvi kaitsmine

 

Mis asi on auto vaha?

Vaha on keemiliste ühendite koostis, mis loob töödeldud pindadele hüdrofoobsed omadused ning kaitsva kihi, mille peamine eesmärk on – auto värvi kaitsmine väliste tegurite eest (sool, pigi, happevihmad, UV-kiirguse), korrosiooni ehk roostetuse, ning mehaaniliste vigastuste (kriimustuste, täkete) eest. Vaha kasulikud omadused ei lõppe ainult kaitsmisega, vahatatud auto pesemine on kordades lihtsam ning auto püsib kauem puhtana.

 

Auto vahatamine on kõige efektiivsem ja lihtsam viis kaitsta sõiduki välispindu ning klaase. Auto vaha tekitab sõidukile hüdrofoobsed omadused, mis kaitsevad keemiliste ühendite sattumise eest auto lakile ning ei lase abrasiivosakestel värvipinda kahjustada. Vahatamine ei muuda auto välimust ainult läikivaks vaid kaitseb lakkvärvi põhjalikult. Uutele autodele soovitame vahatamine teostada kohe peale sõiduki kätte saamist – see tagab sõiduki ideaalse väljanägemise ning märgatavalt kõrgema turuhinna tulevikus.

 

 

 

Vahatatud auto eelised:

  • Auto lakkvärv on kaitstud happevihmade, söövitavate linnu väljaheidete, soola, pigi ning UV-kiirguse eest.
  • Tugevam pori, pigi ja mustus tuleb isegi isepesulas pesemisel auto kerel lihtsalt maha.
  • Sõiduk on kaitstud mehaaniliste vigastuste (kriimustuste, täkete) eest.
  • Autol on järelturul suurem nõudlus ning säilitab märgatavalt kõrgemat turuhinda.
  • Vaha aitab kaitsta sõiduki välispindu korrosiooni ehk roostetuse tekkimise eest.

 

autopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas - kesklinnapesula.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hästi hoitud auto säilitab kõrget turuhinda

Auto kui liikumisvahendi peale raha kulutamine võib tunduda inimeste jaoks justkui raha raiskamine, omast kogemusest võime öelda, et tegelikult on see just nipp, mille abil on võimalik auto eest küsitavat müügihinda üsna väikeste kulutustega märkimisväärselt tõsta. Väliselt ja sisemiselt hästi hooldatud ning hea väljanägemisega sõidukite hind järelturul on alati kõrgem ning auto leiab kordades kiiremini uue omaniku.

 

Mis vahe on auto vahatamisel ja auto poleerimisel?

Auto vahatamine ning auto poleerimine on kaks täiesti erinevat asja. Poleerimise eesmärgiks on parandada töödeldavaid pindu. Poleerimine eemaldab autolt kriimud, rasva, sügavama mustuse. Poleerimise käigus kasutatavad vahendid aitavad parandada vigastusi auto värvil.

 

Milline autovaha valida?

Vastavalt võimalustele on saada erinevat sorti vahasid, kõik meie valikus olevad autovahad on kõrgkvaliteetsed, kaua kestvad ning loovad hüdrofoobsed ja kaitsvad omadused. Meie teostatud keraamilistele pinnatöötlustele on pigileotus ning teiste kemikaalide kasutamine lubatud, vaha ei tule keemiaga pestes autolt maha.

 

Pakume oma klientidele personaalseid autotöötlus pakkete, mille koostamisel võtame arvesse kliendi erilisi soove, soovitud tulemusi, eelarvet ning selle põhjal koostame parima võimaliku parima hinna / kvaliteedi suhtega hinnapakkumise.

 

Lihtne näide – auto ühele küljele on tekkinud mikro kahjustused kriimustuste näol, mida soovitakse eemaldada. Kriimude eemaldamiseks kuluv töö aeg ~ 1h. Lisaks soovib klient auto välispinnad kaitsta autovahaga. Vastavalt tööle koostame personaalse hinnapakkumise ning saavutame koos parima tulemuse.

 

autopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas - kesklinnapesula.eeautopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas - kesklinnapesula.ee

 

Kesklinna Autopesula

Soovime pakkuda kõikidele sõiduki omanikele mõistlike hindadega auto sise ja välispindade hooldus, töötlus ning kaitseteenuseid. Pakume laias valikus teenuseid – keraamiline vaha, klaasivaha, keraamiline kaitse, salongi keemiline puhastus, läigestav poleerimine, taastav poleerimine, süva poleerimine, sisepuhastus, välispesu, pigipesu, mootoripesu, nahahooldus, müügiks ettevalmistamine. Kasutame oma töös juhtivate autopesu brändide tooteid – Gyeon Quartz, Chemical Guys, Auto Finesse. Tuleme alati kliendi soovidele vastu ning oleme valmis teostama erinevaid hinnakirja väliseid pesu, töötlus või kaitseteenuseidTagame oma klientidele alati parima soovitud tulemuse võimalikult tasukohaste hindadega. Aastatepikkune kogemus näitab, et meie pestud ja hooldatud sõidukitel on järelturul suur nõudlus ning keskmisest kõrgem turuhind.

Tule meile külla aadressil Harjumaa, Tallinn, Jõe tänav 4A.

Oleme avatud

Esmaspäev

09:00-18:00

Teisipäev

09:00-18:00

Kolmapäev

09:00-18:00

Neljapäev

09:00-18:00

Reede

09:00-18:00

Laupäev / Pühapäev

broneerige eelnevalt internetis / telefoni teel.

58102862 / info@kesklinnapesula.ee

Kirjuta meile!

kesklinnapesula