Auto vahatamine

Auto vahatamine on kõige efektiivsem ja lihtsam viis kaitsta sõiduki välispindu ning klaase. Auto vaha tekitab sõidukile hüdrofoobsed omadused, mis kaitsevad keemiliste ühendite sattumise eest auto lakile ning ei lase abrasiivosakestel värvipinda kahjustada. Vahatamine ei muuda auto välimust ainult läikivaks vaid kaitseb lakkvärvi põhjalikult. Reeglina kõik kvaliteetsed autovahad täidavad sama eesmärki – auto lakkvärvi kaitsmine korrosiooni ehk roostetuse, keemiliste ühendite (sool, pigi) ning mehaaniliste vigastuste (kriimustuste, täkete) eest. Uutele autodele soovitame vahatamine teostada kohe peale sõiduki kätte saamist – see tagab Teie sõiduki ideaalse väljanägemise ning märgatavalt kõrgema turuhinna tulevateks aastateks.

 

Auto edukaks vahatamiseks tuleb silmas pidadada – enne vahatamist peavad töödeldavad pinnad olema põhjalikud puhtaks pestud ning töödeldud spetsiaalse ettevalmistus vahendiga. Peale vahatamist tuleks kõik vahaga kaetud detailid viivitamatult mikrofiiber lapiga ülepühkida, et vältida kivistumist, mis omakorda võib jätta jälgi auto kerele. Peale auto vahatamist tuleks lasta sõidukil soojas ruumis kuivada vähemalt 12-tundi ning 2-nädalat peale vahatamist ei ole soovituslik sõidukit pesta kemikaalidega, soovikorral teha survepesu.

 

Vahatatud auto eelised:

  • Auto lakkvärv on kaitstud happevihmade, söövitavate linnu väljaheidete, soola, pigi ning UV-kiirguse eest.
  • Tugevam pori, pigi ja mustus tuleb isegi isepesulas pesemisel auto kerel lihtsalt maha.
  • Sõiduk on kaitstud mehaaniliste vigastuste (kriimustuste, täkete) eest
  • Autol on järelturul suur nõudlus ning säilitab märgatavalt kõrgemat turuhinda tänu heale välimusele
  • Vaha aitab kaitsta sõiduki välispindu korrosiooni ehk roostetuse tekkimise eest

 

Kui auto lakkvärv on oma esialgse läike kaotanud või on kaetud kriimudega siis parima tulemuse saavutamiseks soovitame auto üle poleerida.

 

autopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas - kesklinnapesula.ee

 

Milline autovaha valida?

Vastavalt võimalustele on saada erinevat sorti vahasid, hinnaerinevus sõltub suuresti kestus ajast. Keraamilised püsivahad on keskmisest tugevamad ning pikema kehtivus ajaga Uutele autodele soovitame Ma-Fra STC või Echelon Zen-Xero 3 vaha.

 

Püsivaha: Soft99 

(Hind: 100€ / Kestvus 8-12 kuud)

Soodsaim variant auto kaitsmiseks, täidab oma eesmärki kuid vajab järjepidevat hooldust. Hoiab ära soola ja muude tegurite sattumise eest auto välispindadele. Kvaliteetne püsivaha sõidukitele, vaha hakkab tööle koheselt ning auto ei pea kuivama 12-tundi. Sobib suurepäraselt regulaarselt autot hooldavale sõidukiomanikule. Peale töötlust püsib auto kaua puhtana ning läheb pestes ideaalselt puhtaks, on põhjalikult kaitstud ja näeb väga esinduslik välja. 

 

Keraamiline püsivaha: Gyeon CanCoat Q 

(Hind: 180€ / Kestvus 1 aasta)

Hoiab ära soola ja muude tegurite sattumise eest auto välispindadele, sobib suurepäraselt regulaarselt autot hooldavale sõidukiomanikule, head hüdrofoobsed omadused, annab välispindadele läike, kaitseb efektiivselt keemiliste ühendite eest. Peale töötlust püsib auto kaua puhtana ning läheb pestes ideaalselt puhtaks, on põhjalikult kaitstud ja näeb väga esinduslik välja.

 

Keraamiline püsivaha: Ma-Fra STC

(Hind: 320€ / Kestvus 2-3 aastat)

Hoiab ära soola ja muude tegurite sattumise eest auto välispindadele, kaitseb kriimustuste eest, annab autole hüdrofoobsed omadused, tekitab välispindadele tugeva kaitse kihi kriimustuste eest. Peale töötlust püsib auto kaua puhtana ning läheb pestes ideaalselt puhtaks, on põhjalikult kaitstud ja näeb väga esinduslik välja.

 

Keraamiline püsivaha: Echelon Zen-Xero 3

(Hind: 520€ / Kestvus 5 aastat)

Hoiab ära soola ja muude tegurite sattumise eest auto välispindadele, pikaajaline kaitse sõidukitele. Annab autole hüdrofoobsed omadused, tekitab auto välispindadele väga efektiivse kaitsekihi väliste tegurite eest, annab autole läike. Auto püsib kaua puhtana ning läheb peale töötlust pestes ideaalselt puhtaks.

 

Klaasivaha: Gyeon View

(Hind – 60€ / Kestvus 1-aasta)

Klaasidele hüdrofoobse omaduse andmiseks mõeldud klaasi vaha.

 

Hästi hoitud auto säilitab kõrget turuhinda

Auto kui liikumisvahendi peale raha kulutamine võib tunduda inimeste jaoks justkui raha raiskamine, omast kogemusest võime öelda, et tegelikult on see just nipp, mille abil on võimalik auto eest küsitavat müügihinda üsna väikeste kulutustega märkimisväärselt tõsta. Väliselt ja sisemiselt hästi hooldatud ning hea väljanägemisega sõidukite hind järelturul on märkimisväärselt kõrgem, auto leiab kordades kiiremini uue omaniku ning näeb järjepidevalt esinduslik ja hoolitsetud välja.

 

autopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas - kesklinnapesula.eeautopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, auto keemiline puhastus, nahahooldus, mootoripesu, pigipesu, käsipesula tallinnas - kesklinnapesula.ee

 

Kesklinna Autopesula

Soovime pakkuda kõikidele sõiduki omanikele mõistlike hindadega auto sise ja välispindade hooldus, töötlus ning kaitseteenuseid. Pakume laias valikus teenuseid – keraamiline vaha, klaasivaha, keraamiline kaitse, salongi keemiline puhastus, läigestav poleerimine, taastav poleerimine, süva poleerimine, sisepuhastus, välispesu, pigipesu, mootoripesu, nahahooldus, müügiks ettevalmistamine. Kasutame oma töös juhtivate autopesu brändide tooteid – Gyeon Quartz, Chemical Guys, Auto Finesse. Tuleme alati kliendi soovidele vastu ning oleme valmis teostama erinevaid hinnakirja väliseid pesu, töötlus või kaitseteenuseidTagame oma klientidele alati parima soovitud tulemuse võimalikult tasukohaste hindadega. Aastatepikkune kogemus näitab, et meie pestud ja hooldatud sõidukitel on järelturul suur nõudlus ning keskmisest kõrgem turuhind.

Tule meile külla aadressil Harjumaa, Tallinn, Jõe tänav 4A.

Oleme avatud

Esmaspäev

09:00-18:30

Teisipäev

09:00-18:30

Kolmapäev

09:00-18:30

Neljapäev

09:00-18:30

Reede

09:00-18:30

Laupäev / Pühapäev

11:00-13:00

broneerige eelnevalt internetis / telefoni teel.

58102862 / info@kesklinnapesula.ee

Kirjuta meile!

kesklinnapesula