Autopesula Tallinnas

Autopesula Tallinnas – Kesklinna Autopesula pakub sõiduautodele, maasturitele, väikebussidele ja kaubikutele kvaliteetseid käsipesu teenuseid. Lisaks käsipesule teostame laias valikus hooldus teenuseid: keraamiline vaha, klaasivaha, püsivahakeemiline puhastusnahahooldusläigestav poleeriminetalvine hooldus, sõiduki müügiks ettevalmistamine, velgede pesu jpm.

 

Käsipesula Tallinnas

Kõik käsipesulas pakutavad teenused teostatakse käsitsi ning oma ala spetsialistide poolt, kes oskavad anda individuaaset tagasisidet Teie sõiduki kohta. Kasutame oma töös juhtivate autopesu brändide tooteid nagu Gyeon Quartz, Chemical Guys, Auto Finesse. Auto välispindade töötlemisel kasutame pH neutraalseid šampoone, mis ei kahjusta auto lakkvärvi kihti. Lisaks on kõik pesuvahendid mitte abrasiivsed, mis ei kahjusta auto värvi kuid samas puhastavad mustuse väga efektiivselt. Kuivatamisel kasutame suruõhku ning mikrofiiber lappe, millel on väga head vettimevad omadusedMiks vältida harjapesulaid? Harja või isepesulates ei saa üldjuhul autot kunagi põhjalikult puhtaks, lisaks põhjustavad harja ja isepesulad autodele kriime ning värvikahjustusi millest hilisem vabanemine eeldab suuremaid kulutusi poleerimise näol. Käsipesulad on hindade poolest küll veidi kallimad kuid lõppkokkuvõttes säilitab Teie sõiduk kõrget turuhinda ning on alati parimal viisil hoolitsetud ja alati särav.

 

autopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, salongi keemiline puhastus, nahahooldus - kesklinnapesula.eeautopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, salongi keemiline puhastus, nahahooldus - kesklinnapesula.ee

 

Salongi puhtus on oluline

Tähtis on hoida autosalong järjepidevalt puhas. Paratamatult toome jalanõudega autosse muda ning teedel ja tänavatel olevat mustust. Bakterid ja mustus kogunevad jalamattidesse, istmetesse ja interjööri detailidesse ning hakkavad seal paljunema, mis omakorda satuvad läbi sõiduki õhuringluse hingamiselunditesse ning põhjustavad nohu ja astmat.

 

Kesklinna Autopesula

Meie eesmärk on aidata kõikidel sõidukiomanikele leida sobilikud lahendused oma sõiduki pesemisel ja selle kaitsmisel, pakkudes meeldivat teenindust ja mõistlikku hinda. Tänu aastate pikkusele kogemusel oskame anda väärt nõu auto kere hooldamisel ja kaitsmisel. Väärtustame oma töös alati kõrgeimat kvaliteeti. Ka kõige mustem ja tuhmim sõiduk särab peale meie juures käiku nagu tõeline pärl. Tuleme alati kliendi soovidele vastu ning oleme valmis teostama ka hinnakirja väliseid pesu või kaitseteenuseid. Teostame väga laias valikus auto välispindade töid, parima tulemuse saavutamiseks küsi meilt nõu!

Oleme avatud

Esmaspäev

09:00-18:30

Teisipäev

09:00-18:30

Kolmapäev

09:00-18:30

Neljapäev

09:00-18:30

Reede

09:00-18:30

Laupäev / Pühapäev

11:00-13:00

broneerige eelnevalt internetis / telefoni teel.

58102862 / info@kesklinnapesula.ee

Kirjuta meile!

kesklinnapesula