Kesklinna Autopesula OÜ

 

Auto käsipesula Tallinnas

Kõik meie juures pakutavad teenused teostatakse käsitsi. Auto välispindade töötlemisel kasutame pH neutraalseid šampoone ning mitte abrasiivseid töövahendeid mis ei kahjusta auto värvi. Kuivatamisel kasutame suruõhku ning mikrofiiber lappe. Broneerimiseks on võimalik reaalajas näha vabu aegu online broneerimis süsteemist või helistage meile.

 

Küsimused: +372 58102862 / info@kesklinnapesula.ee

autopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, salongi keemiline puhastus, nahahooldus - kesklinnapesula.eeautopesula tallinnas, auto vahatamine, auto poleerimine, salongi keemiline puhastus, nahahooldus - kesklinnapesula.ee

 

Auto poleerimine

Poleerimise eesmärgiks on parandada auto väliseid töödeldavaid pindu, eemaldada – värvi kahjustusi, kriimustusi, täkse. Poleerimine võimaldab taastada sõiduki esmase sära ning tuhmunud värv muutub kirkaks. Lisaks on poleerimise käigus võimalik eemaldada sõiduki kerelt mikropragusi, lindude välja heite jälgi, putukate jäänuseid.

Loe lisaksauto poleerimine


Auto vahatamine

Auto vaha on tahke keemiliste ühendite koostis, mis loob vahatatud pindadele hüdrofoobsed omadused. Vahatatud auto on kaitstud keemiliste ühendite sattumise eest auto lakile ning ei lase abrasiivosakestel värvipinda kahjustada. Auto vaha peamine eesmärk on auto värvi kaitsmine väliste tegurite eest – sool, pigi, happevihmad, UV-kiirgus, korrosioon ning mehaanilised vigastused (kriimustused, täkked). Vahatatud auto pesemine on imelihtne, mustus tuleb autolt väga kergelt maha ning auto püsib tänu hüdrofoobsetele omadustele kauem puhtana. Vahatamine annab auto värvile kerge läike ning aitab täita ka väiksemaid kriimustusi.

Loe lisaks – auto vahatamine


Auto keemiline puhastus

Auto keemiline puhastus ehk auto salongi märgpesu on kõige efektiivsem võimalus vabaneda häirivatest plekkidest, ebameeldivast lõhnast, bakteritest ja üldiselt mustusest. Ajapikku kogunenud tolm, mustus ja bakterid tungivad riide pooridesse ning kiududes, mida ei ole võimalik ainult tolmuimeja abil eemaldada.  Peale keemilist kuivatame auto põhjalikult soojendusega ruumis, et kõik pinnad ära kuivaksid ning salongi ei jääks niiskust.

Viiruste ja mustuse eemaldamiseks pakume keemilist puhastust, loe lisaks – keemiline puhastus


Autopesula Tallinnas

Autopesula Tallinnas – Kesklinna Autopesula pakub sõiduautodele, maasturitele, väikebussidele ja kaubikutele kvaliteetseid käsipesu teenuseid. Lisaks käsipesule teostame laias valikus hooldus teenuseid: keraamiline vaha, klaasivaha, püsivahakeemiline puhastusnahahooldusläigestav poleeriminetalvine hooldus, sõiduki müügiks ettevalmistamine, velgede pesu jpm.

JÕE TÄNAV 4A, TALLINN.

Parkimismaja 1-korrusel.

+372 58102862 

Esmaspäev

10:00-17:00

Teisipäev

10:00-17:00

Kolmapäev

10:00-17:00

Neljapäev

10:00-17:00

Reede

10:00-17:00

Laupäev / Pühapäev

broneerige eelnevalt internetis / telefoni teel.

    Call Now ButtonVõtke ühendust!